8.19.2017

Köylü Ekrem - Ekrem Öztürk

 Zekası ve eserleri ile beni çok duygulandıran sosyal medyada Köylü Ekrem adı ile yayılan bu videoyu paylaşmak istedim. Hayranlık ile izlediğim bazı videoları bu etiket altında toparlamayı planlıyorum.

-hayatı çok ciddiye aldığım ve canımı olmadık şeylere sıktığm anlarda açıp izlerim bu videoyu. 10 dk hayattan uzaklaşmak için yetiyor gerçekten. (ekşi)

Ceviz ağacından yapılan eserini anlatırken:
" şu anda bunun içinde yüzlerce kurtçuk ağacı yemeye devam ediyor. dolayısıyla iç tarafı tamamen boşalır, dışını çekemeyecek hale gelince dışı, ağırlığını kütleyi çekemeyecek kadar zayıflayınca yıkılıp göçecek. nasıl insanlar kanser karşısında çaresizse benim heykelim de kurtçuklar karşısında çaresiz. hala gülümsediğine bakmayın"
https://eksisozluk.com/koylu-ekrem--42517420 yorum:

Yorum Gönder

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top