7.03.2017

Instagram Programı ile Instagram Takipçi Yükseltmek
Kristal Elma festivalinde Amy Cole Türkiye'de 22 milyon aktif instagram kullanıcısı olduğunu belirtti. Şahsi olarak çok aktif kullanmasamda yıllardır markalar için çok önemli olan instagramı kullanmaya gayret gösteriyorum. Bu yazımda sizlere instagram'da takipçi sayınızı nasıl arttırabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.

Örnekte görüldüğü gibi English Home Ukrayna sayfası için takibe takip yolunu izleyerek takipçi kasıyor. TR sayfaları da başta bu şekildeydi. Belirli sayıdan sonra tüm takipçileri siliyor.

instagram Oto Follow Unfollow

En bilinen yöntem ne yazık ki bu, örneğin siz ev tekstil satışı yapan bir markaysanız, English home vb sektörde büyük sayfaların son paylaşımlarını beğenen, yorumlayan ve sayfayı takibe alan kişileri tek tek takip etmelisiniz. Geri dönüş en çok benzer sayfalardan olmaktadır.

Bu çalışma manuel yapmak çılgınlık. Ben program kullanıyorum. Ama size chrome eklentisi tavsiye edeceğim. Bu program ile istediğiniz hesabın son takipçilerini, istediğiniz lokasyonda paylaşım yapanları otomatik takibe alabileceksiniz.

Eklentiyi ilk 5 gün ücretsiz deneyebiliyorsunuz. Demo için tıklayınız

Diğer bir yöntem, fenomen hesaplardan size yönlendirme yapması için ücret ödemeniz. Bu da aktif dönüş sağlayabiliyor ama gelen kişileri çok iyi incelemelisiniz, satış yaptığınız size bot göndermesin tekrar reklam vermeniz için yapabiliyorlar. :)

Instagram sahte takipçi almalı mısınız? Ben uzun yıllardır bu işlerdeyim bir kere bile satın almadım. Son zamanlarda instagram sahte takipçi satın alan hesapları kilitlemeye başladı. Bu konuda tavsiyem boş yere paranızı harcamayın. Hediye verin yarışma yapın daha iyi. 400k takipçisi olup 400 beğeni kazanamayan hesaplar var bu piyasada. Kendinizi piyasaya güldürmeyin bence. 2 milyon takipçisi olan markalar var sektörde hiç etkileşim alamayan. Dökülen paraya yazık.

Son olarak, ücretsiz olarak instagram takipçi kazan, instagram oto beğeni gibi programlara şifre vermeyin ve bu programları eklemeyin. Bilgisayarınıza zarar verirsiniz. Bu işi ücretli yapanların uygulamalarını kullanın.

Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Sorular için yorum ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top