4.19.2010

İlla ki Sövmek mi lazım Turkcell


Bu cep telefonu çıkalı bilmem kaç yıl oldu ama ben turkcell kullanmamaya yıllarca direndim sonunda pes ettim ve 1 ay önce numaramı taşıdım.Tek derdim smslerime "-oğlum ya senin hatta sms atınca kontor gidiyo laa" diyerek cevap vermeyen arkadaşlarıma yardımcı olabilmekti.Pek güzel de oldu 400 kontör bedava verdi sağolsun varolsun. Fakat beni sövdüren iki şey vardı;Hattıma çalarken dinlet ile turkcell'in çekim gücü saçmalığını dinletmesi ve iptal ettiremeyişim.Hadi bunu affedebilirim de 10.000 sms paketimi kendi kafasına göre yenilemiş olmasıydı.Sabahın 8'inde sms paketini yenilenmiştir hesabınızdan 7.8 TL çekilmiştir geçmiş olsun =) Oh ne ala memleket dimi.
Fakat ben bunu kabullenirmiyim.Hemen sitesinden zehir zembelek bir şikayette bulundum.Benden habersiz benim onayım olmadan kafanıza göre sms paketimi nasıl yenilersiniz bu hakkı size kim veriyor bu mudur turkcell'in gücü ... gibi gibi :) sabahları aç karınla sinirli oluyorum tabi.Daha da neler dedim hatırlamıyorum.
Neyse dün sabah 10.30 da 0532 444 0 532 li numara müşteri hizmetleri ısrarla arıyor.Ulan bi pazarım var bırak onda da uyuyalım dimi... saydırarak teli kapıyorum.
Vee Mutlu Son;

Akşamında arkadaşlara mesaj atıyorum 0.40 tl azalıyor ve 7 TL geri yüklenmiş olduğunu fark ediyorum vay arkadaş demek ki bunu söylemek için aramışlar helal olsun diyorum.

Ve bu sabah itibari ile bir de mail atmışlar;
Bilgi verebilmek için sizi aradık, ulaşamadık.
Aylık 10000 sms paketiniz iptal edilerek, hattınıza 7.8 TL iade edilmiştir.
Saygılarımızla, 

TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.
Elif Topçu 
Öptüm kib. a.e.o Bys. 
Müsteri Çözüm Merkezi

Şimdi sorarım sana illa ki sövdürcen dimi kendine,işine gelmiyor dimi müşterine efendim sms paketiniz bitiyor yenilemek isterseniz şunu bunu yapın demek.Neyse yine de şikayetime çabucak olumlu bir şekilde geri döndüğünüzden dolayı Süreyya Civil'in kelinden öpüyor saygı ile yazımı noktalıyorum.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top