1.08.2010

lay lay lom

Küçükken zorla kompozisyon yazdırırlardı.2 sayfadan aşşa yazmazdım da bi başlık uyduramazdım.Onun gibi şu blogda ki yazılara adam gibi bi başlık atamıyorum vesselam.


Neyse özledim lan seni. bak bi hafta geçti yeni yıldan.Beni sorucak olursan naptın bensiz diye hemen anlatım güzel blogcüm benim;
-nepcam lan  yılbaşı felan kutlamam ben, gavur oğlanmıyız ki tv bile izlemedim.Pes 10 oynadım. yatsıyı kıldım11 gibi yattım uyudum.
-Ulan avatar diye bi film varımş 3d gidek dedi elemanlar neymiş gözlük 1,5muş bilet 14,5muş bunları düşünmemişler de internetten alınınca 1 lira fark oluyomuş 5 kaat boşa mikilmeyelim diye bilet almamış kerhaneciler.Sıraya giricektik güyaa ama nerde mal gibi kaldık ortada :( akşama kadar tavla okey bilardo sardık.5 erkek sap sap takıldık :) eski günleri yad ettik.
-Baktım sinemaya gidilmio ulan sinirlendim korsana hayır felan derdim yemişim orjinali yer bulamıoz lan  indirdim Kanal-i-zasyon filmini blogda yazarım dedim ama bi satırlık film lan çok güldüm bazı yerlere ama genelde bayıktı.Gökhan Yıkılkan var o yardırdı beni.Okan bok gibim oynamış beğenmedim onu.
-Sonra bu korsan işi sardı beni 7 kocalı hürmüz indirdim.Görüntü kötüydü ,bu başrolde ki yeşil gözlü kız unuttum adını onun da oyunculuk çok vasattı.Bi 50 küsür film izlenmeyi bekliyo :/ zaman yok be
-Şebonun albümü dinledim abow ne güzel olmuş lan blog dinlemen lazım.Dinlemeden uyuyamıom
-Sonra aşık oldum lan 10 aydan sonra ama götüm yemiyo yeniden macera yaşamaya o yüzden sineye çektim :( platoniğe bağladım
-Halamın oğlu tunceliden kız kaçırmış aile gündemimiz o konu ile meşkul babanem var benim bi tane yaşını Allah'dan başka bilen yok.Kulakları da duymuyo garibimin,nası meraklı bi görsen bunu kekliyorum paso Allahım Allahım sen günah yazma .) sonra yazık felan diyip elini ayanı öpüom
-Başka başka he gif resimlere sardım koleksiyon yapıyorum baya birkaç bkz vermek istiyorum < www.friendfeed.com/d0njuan >, bide inci sözlük okuom küfürlü format hoşuma gidiyor.Cool takılıyolar.Onun dışında yeni bi kaç blog buldum onları okuyorum.
-Lo blog internetten hiç bişi almadım ben. "-He bu devirde!" evet tırsıyom napım ama yeminimi bozdum e-ticaret yapcem yurtdışından kaçak mal sokcam internet pazarında kaçak sigara satcam :D (zekicce :P ) Ama önce bi sermaye yapım elimde avucumda ne varsa satıcam.
-Sıkıldım lan yeter bu kadar,bak sana başlığın neremden salladığımı gösterim geniş aile diye bi dizi var ya hani ayıla bayıla izliyorum onda bu videoda çalan şarkı vardı beynimde yer etmiş birden fırlayıverdi.
-Hadi iyi dinlemeler.

2 yorum

  1. sevgi damlalarımı bırakıyorum sevgi lerr

    YanıtlaSil
  2. la yasin abi ne adamsın :) ben de yılbaşında saat 00.00 olmuş bir baktım ben hala pes 2010 oynuyorum :):)

    YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top