12.05.2009

bu bir rüya olmalı


Küçükken tahminen 6 7 yaşlarımda fredynin kabusu vardı.Lavuk her gece seri dizi formatın da yatağımın altına girerdi tuvalete gidemeyip yatağa işeme sebebim olurdu.Ama gelde bunu anneye anlat :) O yaşta kabus görülmez ki.İşte o günlerden kalan bi fobidir korku filmleri bende.Sanki izlersem gece altıma işermişim korkusu gitmedi.

Ramazan bayramına kadar her gece full rüya görürdüm ama epeydir kesikti.Dün gece yine yeniden başladık uzun metraj rüyalarıma.

X. adında bi kız var tee liseden tanıdığım.Özel bir üniversiteye başladı bu sene almış beni okuluna götürmüş.Ama eminönündeyiz heryer karanlık kalabalık korkunç bi şekilde kaybolucam çok kalabalık veryasınları yaparak yapışıyorum kızın eline beline.Bu da aman korkma bişi olmaz diyerek tenhalardan götürüyor beni.O dakka kafamda bin  türlü hain plan oluşuveriyor.Derken okula giriyoruz geziyoruz bu beni kütüphaneye götürüyor.Ama öyle karanlık sessiz ucra bir köşe ki ala ala diyorum bu kız kaşınıyor olm öte taraftan töbe töbe ya olm kaç yıllık arkadaşın derken ama ne kayarum burda buna gibi hızlı hızlı geçişler oluyor beynimde.Öpüşüyoruz ıh mıh yapıyor. Tamam herşey yolunda ama olay bundan sonra kopuyor beynimde.
Neymiş kütüphanede pcnet chip son sayıları var ocak 2010 daha piyasada yok Onları görünce kızı siktir edip kazağın altına saklayıp kaçıyorum.Ulan sanki altın çalmış gibiyim birde mobese kameraları varmış güüya onlara yakalanmadan çapraz çapraz koşturuyorum.
Arada bir kopukluk oluyor.Kendimi evde buluyorum telefon çalıyor.Telefonun ucunda Erdal Kaplansever "- pc net dergisini teslim et arkadaşım bak iş uzamasın" diyor.Ne dicen ki adama küt kapatıyorum teli.Sinyalden evi bulur diye göt korkusundan yollara vuruyorum kendimi.

Ve mutlu son o klasik ses geliyor."Oğlum uyan hadi işe geç kalacaksın " :/
                       uyanınca "-anne ben gece ne yedim?" :)

Kendime Not: Yatmadan pc net e-dergilerini okuma ve karı kız resmine de bakma bi zahmet :) 


3 yorum

 1. :))
  Açıkta kalmış...
  Rüyaların olaydan olaya atlaması çok tuhaf oluyor, devamlılık yok, beyin nasıl da oyun oynuyor bizle...

  YanıtlaSil
 2. Aha :) Çok güzel tercih yapmış beynin PCNet'i nelere tercih etmiş :)

  YanıtlaSil
 3. nazar değdi anlattıktan sonra rüya göremiyorum :/ ama sanırım pc net bu yılbaşı özel sayısında put.io davetiyesi felan dağıtıcak hemen almam lazım =)

  YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top