4.05.2009

Converse All Star mı Onitsuka Tiger mı


Eğer sizde benim gibi bir converse hayranıysanız.Muhtemelen geçen yaz aldıklarınız parçalanmıştır ve yenisini almanız için size yeni sezondan model beğenmek düşüyordur.Malum çabuk yıpranan bir ayakkabı olmasına rağmen kalitesi/fiyatı baz aldığınızda asla alınmaması gereken bir spor ayakkabı olabilir ama bir trend bir hayat felsefesi.Orjinalı 200 tl , köşe başı korsan converse satıcılarında ise 20 tl ye satılan bir papuç olması ise tüm heveslerimi kırmaktadır.Tiger diye bir ayakkabı modeli de son bir kaç yıldır revaçta ama sevmedim şeklini şemalini.Lakin kullanıcılarının yorumlarını "ayağımda var mı yok mu bilemiyorum,efendim inanılmaz rahat,çok kullanışlı yok şöyle yok böyle " okuduğumda fiyatına aldanmayıp hemen gidip almak lazm diye düşünüyor insan..
Her neyse herşeye rağmen bu resimde ki converse modeline hayran olduğumu da bildirmek isterim =)Sanırım bu yazda bir değişiklik yapmadan converse ile mutlu mesut geçireceğim...

2 yorum

  1. ya converse monverse dediler benim de canım çekti dayanamadım aldım:D

    YanıtlaSil
  2. converse forever! sanırım 5-6 çift converse sahibiyim =)

    YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top