3.23.2009

Water Color Blogger Teması ile Devam

Nedendir bilmiyorum ama tema değiştirmek benim için bir kadının sıkıldığında saçının rengini değiştirmesi ile aynı duyguya eşdeğer.. Eski temayı görünce yazasım gelmiyor sanki yenilersem devam edebiliceğim hissine kapılıyorum.Btemplates.com da gezerken bir çok sıradan tema dışında bu blogger teması (bkz.Water Color Blogger Template) gözüme ilişti ve beni seç beni seç diyerek diğerlerinden sıyrılmış oldu gönül ister ki daha güzel template bulabilmek ama bunla idare edeceğim bir sürelik..Tasarım hoş renkli sade kalsın istedim umarım beğenirsiniz..

5 yorum

 1. ahahahah aynı sey bendede var... hem saç hem tema konusunda... gerçekten guzelmiş bu tema :)

  o diil de ben bide tema beyenemiyorum. kendim bişi yapiyim diyorum html falan cok kasıyor... :D

  YanıtlaSil
 2. http://www.basakolmez.org/ a çok imreniyorum onun teması gayet güzel...
  he bide wp de bi tema görüyorum beğeniyorum sonra blogger'a uyarlanınca bombok geliyor bana =) neyse ki saçlarımı boyatmıyorum :D:D

  YanıtlaSil
 3. gordum bu temayı bugun template'lere bakarken
  kendime cok guzel bişi sectim ama dediim gibi bloggera uyarlayınca bombok oldu bide eskisini kaybetmedim mal gibi gitti sıctım blogun içine sinir oldum

  dashbord'a link falan koymuolar template'lerde sinir oluorum bide butun gadget larım gitti offf

  YanıtlaSil
 4. Bilmeden kurcalamamak lazım =) ff de okudum bir hayli sinirlenmişsin bu olaya hangi temayı istiyordun yada denedin çok merak ettim doğrusu!

  Gosublogger.com vardı eskiden istediğin temayı yapıyordu sonra dizi blogu oldu :( elini ayağını çekti bu işlerden.Ama rica ederiz bi arkadaş blogun içine etmiş gel kurtar deriz yardımcı olur herhalde =)

  YanıtlaSil
 5. ay ben bunu niye gormemişim ki? emaille abone de olmusum ama... valla sadece tasarımla devam ediyorum bir daha template falan kurcalamıcam =)

  YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top