3.12.2009

Unutma Beni!

Fox televizyonunda hafta içi hergün 15.00 de yayına başlayan dizinin müptelası oldum.Bez bebek veya evlendirme programlarından daha iyi en azından...Yani ben öyle düşünüyorum şimdilik.İşten çıkarıldığımdan beri tv kuşu oldum neden bilmiyorum ama internete girdiğimde evdekiler kızıyor fakat televizyon izlediğim zaman kimseden ses seda çıkmıyor :) Nasıl bir çelişkidir anlamadım gitti.
Neyse Unutma Beni ,oturuyoruz babanem konu komşu çay çekirdek izliyoruz.Aranızda varmıdır bilmem izleyenler ama bir dizi don lastiği gibi bu kadar uzatılmaz ki arkadaşım ya.Dizide kıvırcık alinin eşinin başkasından hamile olduğu konuşuluyor kız doğurdu doğurcak karnı burnunda ulan vicdansız hamile kızı üzme ne kadar şeytanda olsa o çocuk doğduğu vakit anlarsın piçmi değilmi diye dna diye birşey var ama yok illa msjlara bakılıcak çocun başkasından olduğunu tıp dışında ki yöntemler ile çözücekler hey Allam yahu!Delircem burda bu insanların kafası çalışmıyormu diye =)

5 yorum

 1. Bende hastasıyım bu dizinin,bugün izledinizmi bilmiyorum ama iyice saçmaladılar..

  YanıtlaSil
 2. Evet izledim bugün hatta izlerken yazdım bu yazıyıda.Yok Ali'nin msjları sildiricekmiş Rauf'da saçmaladı.Dizi çığırından çıktı.Yarın dananın kuyruğu kopsada kurtulsak yahu. Bir gün dayanayıp dizi setini basıcam yeter be diyeceğim :)

  YanıtlaSil
 3. ya rabbim,ne zaman foz'u açsam bez bebek var..
  diziyi oturup hiç izlemedim,ama herşeye hakimim..
  bir de jokerden nefret ediyorum :)

  televizyona kızmazlar,bilgisayar çok tehlikeli mazallah :P

  YanıtlaSil
 4. Aynen bu bez bebek hiç bitmiyecek gibi geliyor bana =) bir nesil bez bebek ile büyüyor gerçekten yazık...

  YanıtlaSil
 5. çok şükür ki bugün ki bölümde ilkaycığımın aklına geldi nazlının çocuğa dna testi yaptırmak :) hele şükür diyorum artık 50 bölümdür msjlarla çocuğun başkasından olduğunu kanıtlamaya çalışan aliye de yuh diyor unutma beni ekibine saygı sevgilerimizi çemkiriyoruz

  YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top