3.12.2009

Unutma Beni!

Fox televizyonunda hafta içi hergün 15.00 de yayına başlayan dizinin müptelası oldum.Bez bebek veya evlendirme programlarından daha iyi en azından...Yani ben öyle düşünüyorum şimdilik.İşten çıkarıldığımdan beri tv kuşu oldum neden bilmiyorum ama internete girdiğimde evdekiler kızıyor fakat televizyon izlediğim zaman kimseden ses seda çıkmıyor :) Nasıl bir çelişkidir anlamadım gitti.
Neyse Unutma Beni ,oturuyoruz babanem konu komşu çay çekirdek izliyoruz.Aranızda varmıdır bilmem izleyenler ama bir dizi don lastiği gibi bu kadar uzatılmaz ki arkadaşım ya.Dizide kıvırcık alinin eşinin başkasından hamile olduğu konuşuluyor kız doğurdu doğurcak karnı burnunda ulan vicdansız hamile kızı üzme ne kadar şeytanda olsa o çocuk doğduğu vakit anlarsın piçmi değilmi diye dna diye birşey var ama yok illa msjlara bakılıcak çocun başkasından olduğunu tıp dışında ki yöntemler ile çözücekler hey Allam yahu!Delircem burda bu insanların kafası çalışmıyormu diye =)

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top