3.29.2009

Ücretsiz Work & Travel ! Son Başvuru 1 Nisan !

Bu yaz düşündüğüm bir olay lakin seviyem bir hayli düşük work&travel için.. ingilizce altyazılı filmler izleyerek kendime işkence ediyorum ama buna değer kapıyorum bi kaç şey..Work & Travel nedir zaten biliyorsunuz bunu sağlayan şirketlere belli bir mebla domalma gereğini ortadan kaldırıcak bir yarışma yapmışlar...Şahsen böyle şeyleri pek sevmem fakat yine de tanıtmakta fayda olacağını düşündüm =) Böyle deli gibi kasmaktansa verir parasını paşa paşa gider gelirim =P
Kısaca ;


Daha önce 5 yazarını campusa ile Amerika'ya yollayan SaüSözlük şimdi de Eduyork işbirliği ile 2 yazarını tamamen ücretsiz, 3 yazarını da %50 indirimli olarak Work & Travel programı kapsamında Amerika'ya yolluyor !

Yapman gerekenler sadece ; 1 Nisan'a kadar saüsözlük.com'a üye olup wat@sausozluk.com ' a sözlükteki üye adın,gerçek isim ve soyisim,telefon numarası ve okuduğun üniversiteyi belirten maili yollayıp, 10 Nisan'a kadar en çok entry'i girmen.
DETAYLAR : http://sausozluk.com/t/ucretsiz-work-and-travel.html

'Zaten Kazanamam' Endişesi ;

Bu endişe sayesinde bir yazarımız sadece 30 entry ile campusa ile uçak parası dahil Amerika'ya gidiş hakkı kazandı.Yapman gereken sadece 10 gün boyunca sözlük formatı dahilinde en fazla entry'i girmek olacak.

2 yorum

  1. çok fazla work and travel mağdurunun olması yeni gidecek öğrencileri korkutuyor.

    YanıtlaSil
  2. aslında bu giden öğrencinin şansına da çok bağlı bir durum olumsuzluklar yaşayıp yaşamaması...

    YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top