3.24.2009

[Bim Değil Mim hemşerim Mim]Bi Gün Yine Blogluyordum…

Mustafa sağolsun mim pası atmış post atmamak olmazdı... =) Benim bazen aklıma bir kaç mim konusu geliyor ama üşeniyorum yaymaya =)

Mim konumuz: “Bir gün yine tam bloga bir şeyler yazarken başına bir şey geliyor ve yazıyı yazamıyorsun. Nedir seni yazını yazmaktan alıkoyan bu şey?”

Bu aralar sıkça başımı arıtan hadiselerden birisidie aslında bu yazamamak.Birşeyin engel olması.Geçen 14 şubat maceramı tazesi ile yazıyorken sanırım 30 dakika boyunca durmadan yazdım hiç bir detayı atlamadan.Sonra bi sigara molası verdim o arada kız kardeşim daha evlenmemiş sevgilim beni terketmemişti...Ve ya dedim benim hatunu arım konuşum ee tabi kronik kavgamızı telefonda devam ettirirken kız kardeşimde firefox u yanıt vermiyor dedirtene kadar delirtmiş =) Bi döndüm laptopu kapatmış hemen açtım kaydetmiştir ümidi ile ama :( Evlat acısı gibi koymuştu heyacanım içimde patlamıştı..

Neyse ikinci olarak da malum kız kardeşim evleneli pek zaman geçmedi üzerinden hdd kardeşimin resimleri videoları ile dolu olduğundan annem ikide bir :'oğlum canım gülüm aç şu böcükümün resimlerini çok özledim ' diyerek damardan girip zamanlı zamansız bilgisayarımı gasp ediyor ya tam yazı planlıyorum yada tam yazarken basılıyorum =) Ana yüreği işte diyerek çekiliyorum geldiğimde ise başka işlerle boğuşup unutuyorum yazacağım konuyu...

Efendim benim aklıma gelenler bunlar tekrar mim yolladığı için Mustafa Öztürk'e teşekkürler...Ben de adet yerini bulsun diyerek aldığım mim pasına orta açıyorum bakalım kimler post atıcak =)
Öncelikle tabiki GoogleBoy,ardından blogumun ilk takipçisi  BloggErdal, son olarak severek okuduğum Esther'e orta açıyorum

1 yorum

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top