3.10.2009

a$k bir kibrit çöpüne benzer...

Ateş ile barutun sürtünmesinden çıkan çosss sesi ile alevlenir ilk tohumlar bu sesle birlikte ansızın atılır gönül bahçesine.İnsanın gözlerini kamaştıran bir büyüsü vardır.O an alevlenen minicik ateş parçasından başka şey görmez gözler dokunsan acı hissetmezsin o senin herşeyin oluverir.Alevler büyür öyle büyür ki insanı kör eder ardından hafif bir rüzgar ile o büyülü alev parçası savrulmaya başlar çatışmalar tükenmeler başlamıştır hemen kibrit kutusundan yeni bir kibrit çöpü çıkarırsın yeniden yeniden dener durursun çaresizce ama bakarsın ki bir sonu yok... vee her aşkta olduğu gibi o alevler büyür çoşar ve boynunu bükerek son bulur sessizce ardından ağıt yakarcasına bir duman çıkar ve anlarsın ki işte şimdi herşey bitti aşk bir anlıktı.Yaktı yıktı geçti gitti bitti...

Bu sebeple siz siz olun aşkınızı bir kibrit çöpü yerine zippo çakmağa benzetin ki üflesenizde fırlatıp atsanızda sönmesin savrulmasın =)

Alıntı değildir.bilginize
Sevgiler saygılar efendim....

2 yorum

  1. kırmızı not iyi olmus... vay be dedim once... lan acaba alıntı mı diye dusundum okudukca... cok guzelmiş... her zaman zippo yu tercih etmişimdir zaten =)

    YanıtlaSil
  2. Beğenmene çok sevindim :) gerçekten

    YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top