2.18.2009

14 Şubat Sevgililer Günü Maceram (anlatmazsam çatlardım)

Aslında bu yazıyı 15 Şubat sabahında yazmıştım fakat bir aksilik oldu ve silindi.Ama mutlaka blog arşivimde bulunmasını istediğim bir hatıram olduğundan bir daha anlatıyorum.
http://www.archengineer.com/wp-content/uploads/2008/01/kalp.jpg
Efendim bazıları için 14 şubat sıradan boş bir gün yada her sene olduğu gibi bi hediye biraz tatlı sözle geçen hoş gün olabilirdi.Fakat ben 7 yıldır bu günde yanlızdım ve o kadar uzun zaman olmuş ki kutlamayalı ne yapıcağımı bilemiyordum.Abartmıyorum bir ay öncesinden başladı sancısı klasik şeytan dürtmesi ayrılsam mı küselim sonra başırız gibi triplere girdim kafadan...
Lakin özel bi insandı benim için ve özel bir gün geçirmemiz lazımdı.Umduğum gibi geliştiremedim senaryoyu.Sevgilimle o hafta kapıştık ve 14şubatta görüşemiyecektik işe gitmesi lazımmış felan filan.Ulan dedim hay böyle aşkın ızdırabını almıyorum hediye mediye diyerek kestirip attım.Ama sağolsun bir gün önce saat 10 gibi arayıp yarın işe gitmeyeceğini buluşmak istediğini söyledi.Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :) Ve o andan itibaren aksiyon dolu dakikalar gelişmeye başladı.
 • Çaresiz,umutsuz bir hal içerisinde gittigidiyor'dan model beğenmeye çalışıyor.Boku yedim rezil olduk diye mızmızlanıyordum.Bi umut bekliyordum Allah'dan.Yarın sabah kalkıp hemen cici bici bişe almam lazım kendime giyicek birşeyler bakmam sonra saçlarımı kestirmem yakuşuklu olmam gerekdi :) karamsar karamsar beklerken...
 • Neyse ki saat geceyarısı 2 gibi sevgilimin yakın arkadaşı msn e teşrif etti.Naber nasılsından sonra hemen konuya girdim.Hediye almadığımı napcamı felan anlattım.Yaklaşık bir saat beyin fırtınası yaptık.(saat,kazak,ayakkabı,altın küpe,parfüm,çanta vsvs beynimi sulandırdı.!! )
 • Ve ilginç bir yöntem ile çanta almaya karar verdik.Bana siyah çanta al dedi oha dedim ne anlarım ben çantadan hem alırım beğenmez felan.Neyse ki yeni fikri geldi arkadaşın, Ben onun zevkini bilmediğim için planda şuydu,Bunlar benimle buluşmadan önce pasajın birinde ki çantacıya girip çanta beğenicekler ve arkadaşı çaktırmadan onu kendine alıcak gibi ayırtıcak bende gizliden takip edip pasajın yerini öğrenip sonrada girip çantayı alıcam.
 • Bu kadar basip olucağını sanmıştım...
 •  Hemen heycandan yattım uyudum.Öldürseler sabah 8 de kalkmazdım ama fedakarlıkta sınır tanımıyordum.8.15 gibi kalktım hemen o yağmurda Bakırköy'e saç sakal şekile sokmaya koşturdum fön çektirdim vs vs sonra ardından hep gittiğim magazadan gömlek süveter aldım.Doğru eve koşturdum.
 • 12.30 gibi aradı 2 de evden çıkarım dedi kapattı.2.30 gibi avcılarda olur diye planladım ve 2 de bende çıktım mal gibi 1 saat bekledim o dondurucu soğukta.Hazırlanıpda çıkamamış bir türlü...
 • 3 gibi geldi ve geldiğinde bana çağrı yapmıştı.Uzaktan takibe başladım :) kalbim yerinden çıkıcak gibi atmaya devam ediyor beynim durmuşdu.Dakka bir gol bir caddeden aşağıya inmeleri gerekirken çok ters bir yere gittiler.
 • Meğer avea bayiden kontor alıcakmış.Boşa panik yapmışım.O kontor alırken bende bi apartmanın girişine saklandım.(inanamıyorum kendime)
 • Kendimi sakinleştirmeye çalışıyordum çok basit sakin ol felan zırvalıyordum,ama plana dahil etmediğimiz bir şey vardı.Bir çok pasaj vardı ve bunları birçoğunu gezmeye başladılar.Ordan oraya ordan oraya bayan milleti işte...yakın takip devam ederken ben ümidimi hepden yitirdim.
 • Sonra bir ara aşağıya doğru inerken birden yukarı bana doğru yürümeye başladılar.İşte o an nasıl kaçtığımı bilemiyorum.Zaten o andan sonra kaybettim onları =( Hastir dedim şimdi bittim ben... Baktım ki buluşacağımız yere doğru yol almışlar...
 • Son bir ümitle arkadaşını aradım."-Bekle geliyorum" dedi :)
 • "-Şu köşede bir arkadaşım çalışıyor Yasin gelene kadar ben onu görmeye gidicem" diyerek ayrılmış yanından ve çok şükür buluştuk kızla...
 • "-Sağolsun hanımefendi bi çanta beğenemedi o yüzden pasaj pasaj gezdirdi bizi.."diyerek homurdanıyordu.Hemen gittik aldık çantayı.Dükkan sahibide şaşırdı "-aaa diyo ne güzel plan yapmışsınız."
 • Sonra başka bir pasajda yüzük beğenmiş onuda ayırtmış arkadaşı gidip onuda aldıktan sonra buluşma yerine birlikte gittik =)
 • Daha fazla numara yapmanın anlamı yoktu zaten olayın farkınada varmıştı.
 • Herşeyi anlattık çayımızı kahvemizi içtik ve lapa lapa kar yağdığı o 14 şubat akşamında evlerimize doğru yola koyulduk
 • the end :)
Ömrühayatımda ilk defa birisini takip etmek zorunda kaldım ve bu bende inanılmaz hoş bir adranalin yaşattı.Ara sıra yapmak lazım böyle atraksiyonlar :P

Sonuç olarak bugünün işini yarına bırakma arkadaşım.Bayan milletinin sağı solu belli olmaz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top