8.16.2008

23 agustos ehliyet sınavı

Malum bu sıcacık yaz günlerinin iğrenç sıcaklarında harul hurul kursa gittik ders çalıştık test çözdük.Bütün hödüklerle 3 hafta geçirdim bi tane adam akıllı insan olmazmı ehliyet kursunda yahu.ayrıca hocaların bize embesil müamelesi yapmasıda apayrı bir mevzu zaten.ağa bi şeyi 5 kere söylermi bi insan yahu gulucuk  resmen kursa gelmememiz için bunları yapıyorlar.ama o kadar parayı kendi cebimden vermişim kovsalar bırakmam ki.Zaten ilk gün gelen ve benim gibi  üniversitede okuyan bir kaç kafa çocuk bu işkenceye dayanamayarak bir daha uğramadılar kursumuza.Zaten kurs tam anlamı ile vakit kaybından başka birşeye yaramaz.Hoca da kitaptan okuyup okuyup duruyor.Ee çok şükür okumamız var bizim evde de itina ile okuyup testleri çözebiliriz.Bu yüzden boşu boşuna kurslara para veriyoruz.Bu anlayış ile daha çok dürtülürüz biz gulucuk.

He bu arada 23 ağustos sınav yerleri belirlenmiş öğrenmek için tıklayın çok şükür bana yakın bir okul çıkmış ama ilkokul a.q ben nası sığcam o sıralara

0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top