7.09.2008

www-keyodemeleri-com Konut Edindirme Yardımı (KEY)

http://www.ayrintilihaber.com/images/news/11382.jpg Efendim cansıkıntısından ufak çaplı bir Konut Edindirme Yardımı (KEY) (Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) araştırması yapmış bulundum Konut Edindirme Yardımı (KEY) hesabı ödemeleri bir çok kişinin ( rakamla,8.5 milyon vatandaş) beklediği haberlerden birisi buna key ödememesi olarak da lakab takılmış vaziyette.Listede adım varmı yokmu diye merak eden vatandaşlar için bir site açıldığını duydum. haber sitesinde okuduğum şu satırlardan sonra :
www.keyodemeleri.com
Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı milyonlarca kişinin merakla beklediği KEY ödemelerinin vatandaşlar tarafından daha rahat takip edilebilmesi için kurulan internet sitesi ve çağrı merkezi 7 Temmuz'da aktif oluyor.
Hemen takvime baktım 9 temmuz ve siteyi bi açayım bakayım dedim ama bi halt yok açılmamış henüz ama el insaf 8.5 milyon insanın bilgisini giiriyorlarmış bırakalımda açılmasın ağa sabırlı olmak lazım yani :)Ayriyetten telefonla da yardım destek yapılacakmış...Umarım site yakın bir zamanda faaliyete geçerde bir çok kişiye yardımcı olabilir.
Konu ile alakalı soru sorun ve düşüncelerinizi yorum göndererek bana bildirirseniz size yardımcı olabilirim.
Etiketler: www.keyodemeleri.com ,keyodemeleri, Key Ödemeleri,www.keyödemeleri, keyödemeleri,keyödemeleri.com,Key Ödemeleri nasıl yapılacak?,Paramızı nereden alırız?, konut edindirme yardımı,KEY ödemeleri hakkında soru,KEY hesapları, Konut Edindirme Yardımı ödeme listesi,TC Kimlik No veya SSK Numarası ile Konut Edindirme Yardımı,Konut Edindirme Yardımı , Paramızı nereden alabiliriz?, Key Ödemeleri nasıl yapılacak? ,

0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top