7.10.2008

Reklamstore Referans Sistemi

Geçen yazımın birisinde Adtech.com.tr hakkında fikirlerimi yazmıştım.Reklamstore hakkında bir yazı yazabilmek için bir kaç aydır reklamstore kullanıyorum.Arada ki farkı mukayese etmek için ödeme aldığım güne kadar bekleyeceğim.Fakat bu aralar bu yazı için reklamstore hakkında araştırmalarım sırasında yeni bir özellik keşfettim.Hani şu google'ın Türkiye'den kaldırdığı tavsiyeler vardı ya onları sağolsun reklamstore geri getirmiş pekte iyi yapmış dolandırıcılara para kazandırıcak yeni yöntem olmuş.Malesef hemen bu yönden yaklaşılıcak bir konu yani dolandırıcılara gün doğdu.Zaten 100 tane siteleri vardır en çok hit yapanı en az hit yapan site tarafından referans ile besleyip kazancın %10'unu daha elde etmiş olurlar.Sitede ki bilgileri buraya yazayım üye olmayan arkadaşlarda görebilsin.

Reklam Store'u tavsiye edin, tavsiye ettiğiniz kişiler kazandıkça siz de kazanın!
Reklam Store referans sistemi ile Reklam Store'a sağladığınız her yayıncı para kazandıkça siz de kazanırsınız.
Referans linkinize tıklayıp Reklam Store'a yeni üye olan kullanıcının tüm site kazançlarının %10'u kadarı da sizin hesabınıza eklenir.
Sağladığınız her üyeden 3 ay boyunca kazanç elde etmeye devam edersiniz.


Kurallar
  • Reklam Store tanıtım yaparken, Reklam Store'un sunduğu hizmetler dışında açıklamalar yapılamaz, yanıltıcı metin ve sloganlar kullanılamaz.
  • Reklam Store kural ve şartlarına uymayan sitelerde tanıtım yapılamaz.
  • Reklam Store genel kullanım koşullarına uymadığı tespit edilen yayıncılardan elde ettiğiniz kazançlar iptal edilir.
  • Reklam Store'a sağladığınız yeni üyelerden gelir elde edersiniz.
  • Sağladığınız yeni üyelerin yayıncı olarak elde ettiği kazançların %10 Reklam Store hesabınıza eklenir.
işte bu benim referansım: Reklam Store
bu reklamstore linki: www.reklamstore.com

1 yorum

  1. bu arada aklıma geldi tavsiye reklamlar için reklamstore ile anlaşcan aslında firefox çakması bi tarayıcı yapıp tavsiye ettiricen :D

    YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top