7.06.2008

Ntvspor Football Manager Tycoon

ntvspor futbol menajer oyununa spor haberlerini okurken rasladım iykide raslamışım genel olarak grafikler çok hoş şahsen aylarca travian oynamış birisi olarak bu şekil grafiklerle karşılaşınca pek bi şaşırdım.Hoşolmuş ama oyunda eksik çok var bence.Daha da geliştirilmesi gerekiyor taktik teknik çok az casusluk olayı çok pahalı centilmenlik dışı diye bi seçenek var seçtiğiniz zaman 2 3 sakat 1 2 tane de kırmızı kart alıp maçı kazanıp ardından bol bol küfür ediyosunuz.Ayrıca maç öncesi casusluk yapılmasını engellemek 50.000. ulan zaten bende 100.bin para var bi maça yarısını yatırırsam ben ne halt etcem.
Oyunda hırs gittikçe artıcak çünki işin ucunda hediyeler var ve boru değil yani.ama şuana kadar en beyendiğim yönü sanırım para yatırmanız gerekmiyor oyuna eğer gerçek para ile performans artışı yapılsaydı eşit şartlar olmayacaktı.Umarım bu şekilde devam ederiz.Maça saatler kaldı heycandan uyuyamıom baksana saat kaç oldu.Oyuna bakıp son durumu yazım;
süveydispor ile olan bir sonraki maçınız 9 saat ve 57 dakika sonra başlayacaktır.

1 yorum

  1. heeh yaşasın ilk maçımı 1-3 kazandım :) sakat kart felanda yok sevdim ben bu oyunu valla D:

    YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top