7.12.2008

NTV Spor Football Tycoon Menajerlik Oyunu hakkında taktikler

ft.ntvspor.net ntvspor'un beta aşamasında ki geliştirilen ve gayet hoş grafiklere sahip olan Online Futbol Menejerlik oyunu,bir çok alternatifi bulunan NTV Spor Football Tycoon Menajerlik Oyunu hakkında pek bir bilginiz yok ise ve bu kısa 10 maddelik başlangıç yazısı ile başlayabilirsiniz.ntv 1.sezon a çıkıp birinci olan takıma laptop hediye edecek.


Efendim oyundan tecrübelerim şunlar,
 1. Oyun başında verilen 200 menejerlik puanunu har vurup harman savurmamalısınız
 2. Elinizde ki 200 menejerlik puanı ile oyuncu aramalısınız ve profosyenel oyuncular ile oyuncu kadronuzu geliştirmelisiniz.
 3. oyuncu aramak için kullandığınız m.puanlarını elinizde 10 tane kalana kadar kullanın daha sonra saat 12 gibi bir antreman yaptırın
 4. maç öncesi ısınma ve masaj iyi gider.
 5. centilmenlik dışı sakın oynamayın kazanmanız inanın pek iyi olmaz zira ben centilmenlik dışı oyunlarda en az 2 3 kırmızı kart görüyorum
 6. sakatlanan oyuncuları boşuna doktora göndermeyin onun yerine hasta ziyareti yapın daha iyi
 7. stadınızı hemen büyüterek gereksiz yatırımlara girmeyin
 8. elinizde ki fazla oyuncuları satın
 9. sponsor kısmından takımınız için en fazla 10 günlük sponsorlar bulun sakın 40 50 gün gibi anlaşmalar yapmayın.
 10. son olarak oyun stretejisi olarak ben genelde 3 5 2 yi tavsiye ediyorum ortasahayı alan kazanır.4-4-2 de ben hep berabere kaldım.3-4-3 taktiği ise malup olmama sebep oldu.Tabi karşınızda ki takımın taktiğine de bağlı birazda.

2 yorum

 1. Adsız4/28/2009

  ya para şifresi yokmu bunun çok güzel bi oyun ama para şifresi de olsa

  YanıtlaSil
 2. malesef para şifresi olursa bi anlamı kalmıyor oyunun arkadaşım :)

  YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top