7.12.2008

Lost (5.Sezon Spoiler)Carlton Cuse'un Çin'de Verdiği Röportaj

Carlton Cuse

LOST yazarı Carlton Cuse ve bir Ugly Betty yazarı dizileri hakkında konuşmak ve endüstri hakkında konuşmak için Çin’de bir TV ve film forumuna katıldı. İşte size Cuse’un 5. sezonla ilgili açığa vurduğu bazı spoilerlar içeren anahtar noktalarının özeti. Comic-Con’daki OGR(Octagon Global Recruiting) ile ilgili olarak bazı eğlencelik bilgiler de bulunmakta.

1 ) Jack Locke’a karşı (Bilim Kader’e karşı) – Dizinin esas temalarından biri 5. sezonda Jack daha çok bir kader adamı, Locke ise daha çok bir bilim adamı olacak. Locke kaderinin adaya bağlı olduğunu düşünmekte. Bu da gelecek sezonda keşfedeceğimiz hikâyelerden biri olacak.

2 ) Locke ve diğerlerine ne olduğunu öğreneceğiz. Aynı zamanda şimdi adanın sorumluluğunu aldığında kaderi ne olacak? Kaderini adaya bağladı ve bunun onu aydınlanmaya götüreceğini düşünmekte. Sonunda bu konuda haklı olup olmadığını göreceğiz.

3 ) Locke’un hikâyesi daha bitmedi. Jesus Chirst adında dirilen, ünlü birisi var.

4 ) Biz şimdiden yolumuzun ne olduğunu biliyoruz ve insanlar teorilerinde hatalar yapıyorlar çünkü hiçbir şeyin kolay bir cevabı yok ve yeteri kadar bilgiye sahip değiller.

5 ) Sawyer Cuse’un favorisiymiş: Yakışıklı, büyüleyici ve tehlikeli. Olmak istediği her şey.

6 ) Skaterler ve Jaterlar hakkında bir şeyler söylüyor ve kendilerinden Darlton dendiğinden bahsediyorlar. Kate sonunda ikisinden birine karar verecek.

7 ) Yeni LOST alternatif gerçeklik oyunu Comic-Con’da başlıyor, Dharma Girişimi’nin bir parçası olmak için kayıt olun. Test sonuçlarınıza göre Fizikçi, Kimyacı ya da İşçi olacaksınız.

8 ) Çekimler Ağustosta başlayacak ve 5. sezon Ocak 2009’dan Mayıs 2009’a kadar sürecek.

9 ) Korsanlık hakkında konuştu. İnternetten indirilen bölümler ve diziyi yazmakla ilgili şeylerden bahsetti.

10 ) Yapımcı olmak yazarlığınızı etkiliyor mu? Hayır, ilk önce yapımcılığı unutarak yazıyoruz ve sonra yapımcılık “şapka”sını takıyoruz. Bu yüzden 4. sezon finalinde fazladan bir saat olmasının nedeninin bu olduğunu anlattı.

11 ) Yazarlar grevi sırasında yaptıkları grev gözcülüğünden ve grevin sebeplerinden bahsetti.


0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top