7.15.2008

Allah Belanı versin BLOGGER

2 aydır blogum kilitli :( sürekli bu yazı çıkıyor botlar inceleyip açılmasını bekliyorum ama blogger siklemiyo moralimi çok bozdu bu olay ya kapatıcaksan kapat a.q bıktım sürekli bakmaktan ve göt olmaktan :D


Blogunuz kilitli

Blogger'ın spam engelleme robotları blogunuzun bir spam blog karakteriği barındırdığını farketti. (Spam blog nedir?) Siz bunu okuyan gerçek bir insan olduğunuza göre, blogunuz muhtemelen spam blog değildir. Otomatik spam tespit sistemi belirsizliklere sahiptir, bu yüzden bu yanlış doğrulama için özür diliyoruz.
Ekibimizden biri blogunuzu gözden geçirene ve bunun spam blogu olmadığını doğrulayana kadar blogunuzda yazı yayınlayamazsınız. Gözden geçirilmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurun. İki iş gününden kısa bir süre içerisinde blogunuzu inceleyip kilidini kaldıracağız.
Ancak sizden haber alamazsak, birkaç hafta içinde blogunuzu Blog*Spot’tan kaldıracağız.
Blogger'ın spam blogları ile nasıl savaştığını öğrenin.

Blogunuzun kilidini açtırınAşağıdaki resimde gördüğünüz karakterleri girin.

Görsel doğrulama

2 yorum

 1. birdene8/06/2008

  google a gir ve şöyle arat
  site:blogununismi.blogspot.com ref

  ref li bağlantilarin varsa onlarin
  tesbit et ref li adresleri sil

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top