7.07.2008

adtech.com.tr hakkında

Malum ülkemizde herşeyin çakması mevcut.Bir kaç webmaster tarafından Türk webmaster arkadaşların emeklerini sömürmek amaçlı ucuza reklamlarını yapabilmek dışında gayeleri olmayan hakedilen reklam bedelini ödemeyen Google adsense çakması bir oluşum "adtech.com.tr ".Şimdi bu servisin hakkında kötü ve olmayan iyi yönlerini tartışalım.

adtech.com.tr 'nin kötü yönleri;

-reklam seçenekleri yok,hep aynı reklamlar dönüp duruyor.
-reklam veremiyoruz.Paramız var bizde reklam verelim dimi.Tamam adsense çakması bir servis olabilirsin ama unutma sana da reklam vermek isteyenler olacakConfused
-kaliteli bir tane reklam yok ki tıklansın hepsi hile hurda kontor reklamı.
-Hele ki Bazen sistemlerinde sorun oluyor tık değerleri gerçeği yansıtmıyor.Hakkımız yeniliyor.
-Ve büyük bir sorun düzenbazlık 1 dolar = 1 ytl ye yuvarlanıyor.Madem ytl vercen amkqMad nie dolar die yazıon oraya.
-Kazançdan ötv kdv kesiliyor kesilip de nereye gidiyor belli mi acaba Confusedgoogle da bu kesinti yok sanırım olsada bu kadar da değildir.O yüzden kullanmamak için bir neden daha olarak sayabiiriz bunu.
  • geçen ay aldığım rapora göre 214.62 YTL link kazancın 32.74 YTL si kdv 27.28 YTLsi g.vergisine gidiyor ve 154.60 YTL kazancım oluyor tam 50 ytl gitmiş oldu.EE ne anladım bu işten.
adtech.com.tr 'nin iyi yönleri

-erken ödeme talebi diye birşey var bi tek o yönü iyi.

Şimdi bu maddeleri sıraladıktan sonra siz adsense mi kullanırsınız yoksa bu kıytırık reklam servisini mi?


*Gelecek İnternet Alemi yazısında reklamstore'nin durumunu inceleyeceğim..

1 yorum

  1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top