4.13.2008

hormanına tükürim

Merhaba canım günlüğüm,
Neden bilmiyorum böyle bir resmi görünce azımın suyu muyu akıyor :) Erkekliğin getirdiği hormanal arızalardan sebepleniyor olsa gerek diye düşünüyorum ama napabilirim donjuan olmak kolay değil kabullenmek lazım .Hem ben nerde bi kızıl saçlı hatun görsem apışır kalırım.


neyse görsel showu bir kenara itip gelelim söyleyeceklerime.Adsl bağlantımı sınırsıza çevirdim ve pek bi mutluyum aha bu üzerinde ki resimdeki kız gibi gülümsüyorum artık bilgisayarımın başında pek bi özgür ve hürüm.İstediğim kadar dosya indireme hakkım olmasına rağmen ben bokunu çıkarmama taraftarıyım zira buna hdd izin vermeyebilir.Velasıl bu sınırsız adsl maceram konusunda pek bi acemiyim ilk önce film indirmeye kalktım lakin bi film için bi gün uğraştım rapitshare den film indirmek pekte kolay olmuyormuş.Ama araştırma ve inceleme sonucunda gördümki indirmek yerine online film izlemek çok daha mantıklı geliverdi .Bende modaya uydum ve online film izledim hemen en çok merak ettiğim ve eski bir film olan karpuz kabuğundan gemiler yapmak.Film ile ilgili düşüncelerimi toparladıktan sonra ayrı bir post halinde sana sunmayı planlıyorum.Filmden sonra yaptığım tek şey Boncuk Yılmaz'a aşık olmak ve Boncuk Yılmaz ın resimlerine bakıp ah ulan vah ulan demekdi.Bakalım bu gece ne izliyeceğim henüz karar vermedim ole geze geze bulucaz artık bi film ama gönlüm aşk filmlerinden yana temel içgüdü 2 yi izleyim dedim ama 20 dakika dayanabildim.Kutsala Damacana 'da pek bi sıkıcı gelsede izledim sonuna kadar çok nadir güldüm.Gülmeye ihtiyacım yok zaten ben beni düşündürücek ağlatıcak hayatın gerçeklerinden kesitler sunabilicek filmleri seviyorum:)Elim ağrıdı lan yeter kes hadi bas git :)


1 yorum

  1. bazen hormonal olarak sapıttığım oluyor.. ağzımın suyu da akıyor... ve içimde böyle bir titreme adeta oluyor... ne desem bilmem ki.. benim de kızıl saçlılara bi zaafım var.. zaten vamp mı wamp mı ne.. öyle derler kızıl saçlı kadınlara... kızıl saçlılar acaib oluyor evet.. hatta öyle şeyler derdim ki.. ama demiycem burası bir aile blogu :) artı sarı saçlılarda beni bitiriyor.. aynı zamanda kumrallar.. bir de siyah saçlı beyaz tenli.. ofhh tamam.. kendine gel adolf :D hepsi güzel abi... napacan

    YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top