4.05.2008

gün gün vizeler gelir beni iteler

Başlığın anlamı nedir bilinmez ama anlaşıldığı gibi 2.dönem 1.arasınavlarımın gelmesi nedeni ile var olan sinir ve strss biraz daha artmış oldu bünyemde.Hayır geçen 1 nisan günü okula gittim nadiren derse girdiğimden vizelerin 7 nisanda başlayacağı haberi ile bir nisanda karşılaştım hocama şaka yapıyorsunuz dimi ? dediğimde sence ben bu yaştan sonra 1 nisan şakası yapıcak adama benziyormuyum demesi açık ve net oldu.zira insan beklemediği bir anda sınavlarla karşılaşınca açıklarını bir anda kapatamıyor örneğin nasılsa daha çok var baba hadi girmeyelim derslere sonra fotokopiciden alırız notları deriz ya ve o son hafta o fotokopy dükkanları tıklım tıklım olur ayrıca sınavlar için not tutan eleman sayısıda çok azdır bunları düşünerek geçen bi haftayı geride bıraktım çok şükür notlarımı da tamamladım şimdi geriye çalışması kaldı.


Ayrıca neden yaptım bilmiyorum ama öss ye başvurdum geçen gün ve hiçbir gaye hedefde gütmeden bunu neden yaptın diye sorarsan isabella ,sana cevabım seni daha iyi yaşatabilmek için olsa inandırıcı ve tatminkar olurmu acaba? Açık öğretim yazarım en kötü ihtimal ile bakarsın şans yüzüme güler de bi öğretmenlik felan kazanırım.Gerçi bu sene simitçiler bile öss sınavına giricekmiş öss son başvuruda 7 nisan mış tüh bilseydim son gün başvururdum=) neyse isabella ben ders çalışıcam beni lafa tutup da geleceğim ile oynama artık bi öpücük verde gideyim =*

1 yorum

 1. http://www.site-ekle.net.tc/

  Değerli Site Sahibi;
  Sitenizi Toplist Kaydı Yaptırarak Hit Desteğine Ulaştırabilirsiniz.Sitenizin Kaydını Üyeliğinizle Yaptırarak Ziyaretçi Artırabilir, Google ve Gelişmiş Diğer Google Gibi Arama Motorlarına Backlink Ekletebilirsiniz.

  http://www.site-ekle.net.tc/

  Adresini Ziyaret Ederek Site Kaydınızı Yaptırbilirsiniz

  Teşekkür Ederiz...

  http://www.site-ekle.net.tc/

  YanıtlaSil

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top