2.26.2008

Merhaba Blogger

Adettendir Önce bir selam verelim değil mi..Blog küre içerisinde bir çok blogda yazı göndermişimdir.Genel olarak başkalarının buldukları sıradan yada popüler olan bir takım gereksiz yazılar ile hep sanal bir Dünya'nın içerisinde bulundum.Ve artık sadece benim yazdığım içerisinde para, hit,pagerank sıralama gibi değerlerin kaygısının bulunmadığı bir blogum olsun istedim.
Burada kendimden öğrendiklerimden yaşamımdan günlerimden yazılarım ile karşında olacağım sevgili blogger,Klasik bir tema ile giriş yaptık ilk defa blogger klasik temasını kullanıyorum.Bu tema için finalsense sitesine çok teşekkür ederiz.Donjuan Yasin olarak güzel bir blog kurmayı hedefliyorum bakalım ne kadar başarılı olabileceğim...

0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. ( dedim ama ne zaman bulabildim ne enerji. )Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top