Cuma, Temmuz 18, 2008

İnternetten Bedava Dergi Okumak

http://imgs.zinio.com/iphone/issues/playboy0805v2/images_pages//playboy0805v2_121.jpg
http://imgs.zinio.com/iphone/issues/playboy0805v2/images_pages//playboy0805v2_117.jpgBugün nette gezinirken aklıma geldi araştırdım sdn internet sitesinden öğrendim ve direk bodoslama daldım çok zor olmayan bir yöntem ile firefox 'a bir kaç şey yazıp fazla seçeneği olmasada online dergilere göz gezdirdim.Normalde dergi okunur fakat derginin adı playboy olunca insan ister istemez okuyamıyor.Bir kaç örnek resimde sizlere sundum.Benim gibi adamın zaten playboy dışında bir dergi okunması da beklenmezdi zaten,Şahsen beyendim hoş hatunlar var fakat keşke Türkçe içerikli dergileride bu şekilde okuyabilsek zira pcnet,chip blue jean gibi sevdiğim dergileri okumak için bi ton para veremiyorum.
Ama eğer internetten gene güzel paralar kazanmaya başlarsam tek tek dergileri alıp ücretsiz bir şekilde resimler halinde internet alemi ile paylaşabilmeyi hayal ediyorum.Tabi bunun yasal sorumluluklarını da düşünerek vazcayabilirim.Ama ne demiş atalarımız demokraside çareler tükenmez hocam.Yani fena mı olurdu 4 6 ytl arasında ki dergilere para vereceğine internet üzerinden okusan değil mi?Gazete siteleride bu şekilde yapılıyor ama sadece gazetenin ilk sayfasınn resmi oluyor demek ki yasal değil mp3 paylaşımı gibi bişe olmuş buda zaten nette ne yasal ki

Son olarak Şu resme bir bakın ya dehşet bi hatunmuş http://imgs.zinio.com/playboy080.jpg

Blog Hakkında

Her seo uzmanı gibi, okumaya araştırmaya çok vakit ayırıyorum. Söz uçuyor yazı kalıyor tabi, linkedin, facebook, r10.net, whatsapp grupları derken çok farklı platformlarda edindiğim bilgileri tekrar bulmakta zorlanıyordum. Bende blogu bir not defteri gibi kullanıp bildiklerimi, öğrendiklerimi paylaşayım dedim. Umarım bir faydamız olur web alemine.

Top